Probíhá výprodej z důvodu ukončení provozu e-shopu. Slevy 20 - 80 % na všechno zboží.

Doprava a platba

Doručení v rámci ČR
Doručení na Slovensko
Doručení do zemí EU

Česká republika

Platba převodem Platba dobírkou
Česká pošta 66 Kč 106 Kč
(66 Kč poštovné + 40 Kč poplatek za dobírku)

Od 800 Kč je poštovné při platbě převodem pomocí České pošty po České republice zdarma.

Zásilky odesíláme obvykle do dvou pracovních dnů od objednání (platba dobírkou) nebo uhrazení částky (platba převodem). Pokud chcete mít jistotu termínu doručení, kontaktujte nás prosím předem. Dopolední objednávky je obvykle možné doručit následující pracovní den.

Balíčky odesíláme Českou poštou jako Doporučené psaní. V případě rozměrnějších a dražších zásilek jako Balík Do ruky. Výše poštovného se nemění. Po odeslání balíčku Vám zašleme e-mail s číslem zásilky pro sledování na webu České pošty.

Doručení zásilky probíhá obvykle druhý pracovní den po jejím odeslání. V případě neúspěšného pokusu o doručení je uložena na poště 14 dní.

Za dobírku lze zaplatit pouze v hotovosti. Některé pošty (nikoli doručovatelé) už ale nabízí platbu kartou, to je možné ověřit buď na konkrétní poště nebo v přehledu poboček České pošty.

Za zboží je možné platit bankovním převodema na dobírku.

Poste Restante - zaslání na poštu

Česká pošta nabízí službu Poste Restante, což znamená, že zásilka nebude odeslána na Vaši adresu, ale na vybranou pobočku pošty. V tomto případě napište v adrese do kolonky ulice "Poste restante" a jako PSČ a město uveďte údaje pošty, na které chcete mít zásilku uloženou. V tomto případě ale pošta neukládá do schránky výzvu pro vyzvednutí zásilky. Číslo zásilky Vám zašleme ve chvíli odeslání zásilky. Adresu pošty můžete zjistit na webu České pošty. Cena za tuto službu je stejná jako při doručení domů, tedy se neplatí žádný příplatek.

Doručení do ostatních zemí EU včetně Slovenska

Výše poštovného do zahraničí se odvíjí od váhy zboží. Přesná výše poštovného se zobrazí v košíku ihned po vložení zboží. Pro doručení na Slovensko začíná poštovné na 70 Kč pro nejmenší zásilky, pro běžně velké zásilky je poštovné zhruba 100 - 150 Kč.

Za zboží je možné platit zahraničním bankovním převodem a PayPalem.

Podrobnější informace o doručení do ostatních zemí EU nabízíme na samostatné stránce.

Domů Jak nakupovat Doprava a platba Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů Kontakt Napište nám Blog Reference

Copyright © 2020 Tomáš Skoumal

Pokud není stanoveno jinak, jsou uvedené ceny včetně DPH.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace